Studio "Akor" Fotograf ślubny - Chrzanów Kraków Myślenice Krzeszowice - Oferta

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając jednocześnie świadomość jak ważnym i szczególnym wydarzeniem jest dzień Waszego ślubu proponujemy Państwu realizację reportażu ślubnego mogącego obejmować przygotowania, ceremonię, przyjęcie czy plener w wybranym miejscu.

Fotograf Ślubny oferta skierowana jest do par, dla których istotne jest utrwalenie i zatrzymanie w obiektywie nastroju, klimatu, emocji, wzruszenia i radości.

Dla nas każda uroczystość ślubna jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego podczas bezpośredniej rozmowy, wszystkie szczegóły reportażu są z Państwem indywidualnie uzgadniane i omawiane, co do ilości zdjęć, ich stylu i charakteru, późniejszej cyfrowej postprodukcji, kształtu i formy końcowej publikacji oraz końcowego kosztu. Realizując zlecenie jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji, na bieżąco uwzględniając przekazane nam życzenia i sugestie.

W naszej ofercie możemy zaproponować Państwu niepowtarzalne ujęcia i sekwencje filmowe wykonywanie z drona ukazujące Waszą uroczystość z zupełnie innej perspektywy.

Fotografią zajmujemy się zawodowo, nie zatrudniamy podwykonawców, prowadzimy legalną działalność.

Jeśli chcielibyście Państwo, aby Wasze ulotne chwile stały się niebanalną pamiątką - zapraszamy do kontaktu.